Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne SFP-2260 netwerk transceiver module Vezel-optiek 125 Mbit/s 1310 nm (SFP-2260)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 106,00
excl. BTW € 128,26 incl. BTW
Partnummer:

SFP-2260

EAN: 4015867181171 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

SFP-2260

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

LevelOne SFP-2260. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 125 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 14 mm, Diepte: 8,4 mm, Hoogte: 56,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 15,2 mm, Diepte verpakking: 50 mm

Met duplex LC-connector
Compliantie met IEEE 802.3z-gigabitethernet
Enkelvoudige stroomvoorziening van 3,3V
Onder spanning verwisselbaar
Compliantie met RoHS en zonder lood
Lage EMI met metalen behuizing
Industrieel bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot 85°C

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 125 Mbit/s

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 60000 m
Golflengte 1310 nm
Duplex systeem Volledig
Tx vermogen (min) -5 dBmW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Energie

Ingangsspanning 3.3 V

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 8,4 mm
Hoogte 56,6 mm
Gewicht 120 g
Gewicht pakket 165 g
Breedte van de verpakking 15,2 mm
Diepte van de doos 50 mm
Hoogte van de verpakking 230 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...