Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne SFP-2320 netwerk transceiver module Vezel-optiek 155 Mbit/s 1550 nm (SFP-2320)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 106,00
excl. BTW € 128,26 incl. BTW
Partnummer:

SFP-2320

EAN: 4015867224434 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

LevelOne SFP-2320, Vezel-optiek, 155 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, 120000 m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

LevelOne SFP-2320. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Veiligheid: FDA 21CFR 1040.10, 1040.11 EN60950, EN (IEC)60825-1,2, Land van herkomst: China. Maximaal voltage: 3,47 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 65 mm, Diepte verpakking: 106 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 155 Mbit/s

Technische details

Pallethoogte (lucht) 166,9 cm
Breedte pallet 120 cm
Lengte pallet 80 cm

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 120000 m
Golflengte 1550 nm
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
Tx vermogen (max) 5 dBmW
Duplex systeem Volledig
Land van herkomst China
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Nee
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
Fiber ethernet cabling technologie 100BASE-FX

Energie

Ingangsspanning 3.3 V
Typisch stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 12 mm
Gewicht 20 g
Gewicht pakket 40 g
Breedte van de verpakking 65 mm
Diepte van de doos 106 mm
Hoogte van de verpakking 20 mm

Certificaten

Certificering CE
Veiligheid FDA 21CFR 1040.10, 1040.11 EN60950, EN (IEC)60825-1,2
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
Gebruiksaanwijzing Ja
Type verpakking Doos

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 31 cm
Lengte omdoos 37,5 cm
Hoogte van de omdoos 26,8 cm
Gewicht omdoos 6,88 kg
Hoeveelheid per omdoos 150 stuk(s)
Aantal per pallet 35 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...