Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne SFP-4200 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s 850 nm (SFP-4200)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 76,00
excl. BTW € 91,96 incl. BTW
Partnummer:

SFP-4200

EAN: 4015867224441 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

LevelOne SFP-4200, Vezel-optiek, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 550 m, 850 nm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

LevelOne SFP-4200. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: CE, FCC. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 65 mm, Diepte verpakking: 106 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Tx vermogen (max) 4 dBmW
Duplex systeem Volledig
Tx vermogen (min) -10 dBmW
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf -40 - 70 °C
Temperatuur bij opslag 5 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 12 mm
Gewicht 20 g
Gewicht pakket 40 g
Breedte van de verpakking 65 mm
Diepte van de doos 106 mm
Hoogte van de verpakking 20 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...