Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne SFP-6141 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm (SFP-6141)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 308,00
excl. BTW € 372,68 incl. BTW
Partnummer:

SFP-6141

EAN: 4015867182482 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

10G SMF SFP-Plus-zendontvanger, 40km, 1550nm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

LevelOne SFP-6141. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Veiligheid: EN 60825-1, Land van herkomst: Taiwan, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 3,6 V, Stroom (max.): 0,5 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm

- Hoge kwaliteit 10Gbase korte afstand SFP-Plus ontvanger/zender
- Voldoet aan SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) om te werken in apparaten die compatibel zijn met MSA
- Supports Digital Optical Monitoring (DOM) en Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) voor eenvoudige statuscontrole
- Hot-swappable levert non-stop service
- Met duplex LC-connector
- Werkingstemperatuur: 0°C ~ 70°C

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1550 nm
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
Tx vermogen (max) 4 dBmW
Duplex systeem Volledig
Tx vermogen (min) -4,7 dBmW
Land van herkomst Taiwan
Link budget 11,1 dB
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Energie

Ingangsspanning 3.3 V
Stroom (max.) 0,5 A

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 57 mm
Diepte 12 mm
Hoogte 13,7 mm
Gewicht 20 g
Gewicht pakket 35 g
Breedte van de verpakking 106 mm
Diepte van de doos 20 mm
Hoogte van de verpakking 65 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC
Veiligheid EN 60825-1
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...