Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

LevelOne SFP-9421 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s (SFP-9421)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 47,00
excl. BTW € 56,87 incl. BTW
Partnummer:

SFP-9421

EAN: 4015867154816 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

LevelOne SFP-9421 1.25G SMF BIDI SFP Transceiver, 40km, T1310/R1550nm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Up-sell products

Productinformatie

LevelOne SFP-9421. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: EN 60825-1, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 6 V, Stroom (max.): 0,3 A. Breedte: 57 mm, Diepte: 12 mm, Hoogte: 13,7 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 106 mm, Diepte verpakking: 20 mm

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ah
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
Tx vermogen (max) 2 dBmW
Tx vermogen (min) -3 dBmW
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek

Energie

Ingangsspanning 3.3 V
Stroom (max.) 0,3 A

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 57 mm
Diepte 12 mm
Hoogte 13,7 mm
Gewicht 20 g
Gewicht pakket 35 g
Breedte van de verpakking 106 mm
Diepte van de doos 20 mm
Hoogte van de verpakking 65 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC
Veiligheid EN 60825-1
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk-switches
LevelOne GEU-0521 netwerk-switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

LevelOne GEU-0521 netwerk-switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Grijs

GEU-0521
€ 80,00
Op voorraad
  Bezig met laden...