HP Poly G7500 Video Conferencing System met Studio E70 en TC10 Controller Kit
Niet op voorraad
HP Poly G7500 Video Conferencing System met Studio E70 en TC10 Controller Kit
Verhoog de productiviteit en samenwerking met behulp van het Poly G7500 videovergadersysteem met de Poly Studio E70 en TC10, ontworpen om teams dichter bij elkaar te brengen met kristalheldere communicatie, naadloze interactie, een flexibele installatie en unieke vergaderervaringen.
- Met dit modulaire videoconferentiesysteem kan elke vergaderruimte eenvoudig worden aangepast aan de unieke behoeften van jouw organisatie. Met de flexibele functies van de Poly G7500-bundel wordt elke vergadering interessant en maak je indruk op je teams [1].
- Ervaar heldere vergaderingen zonder afleidingen met de slimme audio- en videotechnologieën van Poly. De eenvoudige touchbediening houdt gesprekken, de camera en content op het juiste spoor en zorgt voor efficiënte, gerichte gesprekken.
Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.
Specificaties
Prestatie
Technische details
Video
Netwerk
Kenmerken
Logistieke gegevens
Eisen aan de omgeving
Gewicht en omvang
Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.