QNAP QDA-A2MAR behuizing voor opslagstations SDD-behuizing Zwart M.2

QNAP QDA-A2MAR, SDD-behuizing, M.2, M.2, 6 Gbit/s, Zwart

Niet op voorraad

Fabrikant QNAP
MPN QDA-A2MAR
EAN 4713213515457
€ 72,00 excl. BTW

QNAP QDA-A2MAR behuizing voor opslagstations SDD-behuizing Zwart M.2

De QDA-A2MAR kan twee M.2 SATA-SSDs bevattten binnen een enkele 2,5-inch SATA-schijfhouder. Voor de QDA-A2MAR is geen stuurprogramma nodig en hij kan worden geïnstalleerd in een pc of werkstation(Windows®, Linux®) of QNAP NAS om flexibel hoogpresterende M.2 SATA SSDs met RAID configuraties toe te voegen om aan uiteenlopende opslagbehoeften te voldoen.

Ondersteunt verschillende RAID-niveaus
De QDA-A2MAR ondersteunt een keuze aan RAID-configuraties. Afhankelijk van uw eisen kunt u de meegeleverde metalen pen gebruiken als schijfmodusschakelaar om uw ideale RAID-modus te kiezen: Enkele schijf, JBOD, RAID 0 of RAID 1. Windows®-gebruikers kunnen het hulpprogramma QNAP External RAID Manager gebruiken om de status van de RAID-groep en gezondheidsinformatie over de schijven weer te geven.

Installeer dit in een pc of werkstation voor betere prestaties of gegevensbescherming
Bij het gebruik van twee M.2 SSDs in plaats van een enkele 2,5 inch schijf in een pc of werkstation (Windows® of Linux®) kunt u een RAID 0 maken om de prestaties te verbeteren, of RAID 1 om gegevensredundantie toe te voegen voor een betere gegevensbescherming. De M.2 SSDs helpen tevens bij het bereiken van maximale prestaties en een lagere latentie, ideaal voor directe videobewerking en toepassingen op serverniveau.

External RAID Manager voor Windows-gebruikers
Het hulpprogramma External RAID Manager van QNAP stelt Windows®-gebruikers in staat om de schijfstatus en RAID-informatie van de QDA-A2MAR te bekijken. Firmware-updates voor de QDA-A2MAR kunnen eveneens worden beheerd met het hulpprogramma External RAID Manager.

Installeer dit op een QNAP NAS voor efficiënte opslag of SSD-caching
De QDA-A2MAR ondersteunt hardware-RAID dat geen CPU-resources consumeert om optimale NAS-prestaties te onderhouden. U kunt een of meer QDA-A2MAR in een NAS installeren om het opslaggebruik van beschikbare 2,5-inch schijfhouders te maximaliseren. De QDA-A2MAR kan twee M.2 SSDs bevatten om een SSD-volume te maken voor prestatie-eisende workflows of om in een efficiënte tiered-storage omgeving te werken met Qtier. Het kan ook de IOPS-prestaties verbeteren bij het configureren van SSD-caching. RAID-informatie en de gezondheid van de QDA-A2MAR kunnen bewaakt worden door de QTS Storage & Snapshots Manager.
  • Gebruik twee M.2 2280 SATA SSDs in één enkele 2,5-inch schijfhouder. (M.2 SSD's apart verkocht)
  • Overdrachtsnelheid tot 6 Gb/s. Kan het primaire opstartapparaat voor pc's bevatten
  • Kies een hardware RAID-groep met de schijfmodusschakelaar

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Opslagmedia

Aantal storage drives ondersteund*
2
Opslag schijfgrootte*
M.2
Ondersteunde opslagstationinterfaces*
M.2
Soorten RAID
0, 1

Poorten & interfaces

USB-aansluiting*
Nee

Design

Type product*
SDD-behuizing
Kleur van het product*
Zwart

Prestatie

Overdrachtssnelheid
6 Gbit/s

Minimale systeemeisen

Ondersteunt Windows
Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Minimale systeemeisen

Ondersteunt Linux
Ja

Gewicht en omvang

Breedte
69,9 mm
Diepte
100,5 mm
Hoogte
9,5 mm
Gewicht
100 g

Inhoud van de verpakking

Inclusief schroeven
Ja
Gebruikershandleiding
Ja

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS)
84733080

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.