Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module 8GFC (AJ717AST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 321,00
excl. BTW € 388,41 incl. BTW
Partnummer:

AJ717AST

EAN: 0065030868570 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

HP AJ717A 8 Gb Fibre Channel LW SFP+ SM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module 8GFC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 2104865 uur. Stroomverbruik (typisch): 1,5 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 92 mm

8 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De AJ717AST is een HP AJ716B compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 8GFC conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 8 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 2.104.865 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,5 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met HP AJ717A
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Land van herkomst China
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 2104865 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek

Energie

Stroomverbruik 1,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,9 mm
Diepte 58,4 mm
Hoogte 12,6 mm
Gewicht 21 g
Gewicht verpakking 49 g
Breedte verpakking 118 mm
Diepte verpakking 92 mm
Hoogte verpakking 33 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 354 mm
Lengte omdoos 410 mm
Hoogte van de omdoos 350 mm
Hoeveelheid per omdoos 100 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos 100 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...