Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km (GLCEXSMDST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 188,00
excl. BTW € 227,48 incl. BTW
Partnummer:

GLCEXSMDST

EAN: 0065030868679 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

Cisco GLC-EX-SMD 1000Base-EX SFP Module

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module Cisco GLC-EX-SMD compatibel SM LC 40 km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3013496 uur. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 120 mm

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

De GLCEXSMDST is een Cisco GLC-EX-SMD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-EX conforme netwerken, op een afstand tot 40 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 40 km MTBF: 3.013.496 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-EX-SMD
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type EX
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 3013496 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm EX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Gewicht en omvang

Breedte 13,7 mm
Diepte 56,6 mm
Hoogte 12,5 mm
Gewicht 19 g
Gewicht verpakking 46 g
Breedte verpakking 92 mm
Diepte verpakking 120 mm
Hoogte verpakking 32 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 345 mm
Lengte omdoos 410 mm
Hoogte van de omdoos 330 mm
Hoeveelheid per omdoos 77 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...