Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 10 stuks (GLCLHSM10PST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 420,00
excl. BTW € 508,20 incl. BTW
Partnummer:

GLCLHSM10PST

EAN: 0065030864329 Beschikbaarheid: Nog slechts 7 beschikbaar!
Omschrijving

Cisco Compatible Gb Fiber SFP - 10 Pack

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX/LH 10 stuks. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Staal, Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3092408 uur. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 10 stuk(s), Breedte verpakking: 125 mm, Diepte verpakking: 182 mm

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De GLCLHSM10PST is een Cisco GLC-LH-SM compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX/LH conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode / multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 3.092.408 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Nee Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LH-SM
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LH,LX
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Staal, Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Nee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 3092408 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LH,LX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,7 mm
Diepte 56,6 mm
Hoogte 12,5 mm
Gewicht 25 g
Gewicht verpakking 250 g
Breedte verpakking 125 mm
Diepte verpakking 182 mm
Hoogte verpakking 36 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 10 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 362 mm
Lengte omdoos 416 mm
Hoogte van de omdoos 347 mm
Hoeveelheid per omdoos 50 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...