Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km (GLCLXSMRGDST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 96,00
excl. BTW € 116,16 incl. BTW
Partnummer:

GLCLXSMRGDST

EAN: 0065030868662 Beschikbaarheid: Nog 11 beschikbaar
Omschrijving

Cisco GLC-LX-SM-RGD 1000Base-LX SFP - SM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibel SM LC 10 km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3092408 uur. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

De GLCLXSMRGDST is een Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 3.092.408 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-LX-SM-RGD
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LX
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 3092408 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,7 mm
Diepte 56,6 mm
Hoogte 12,5 mm
Gewicht 16 g
Gewicht verpakking 48 g
Breedte verpakking 90 mm
Diepte verpakking 120 mm
Hoogte verpakking 30 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 205 mm
Lengte omdoos 300 mm
Hoogte van de omdoos 254 mm
Hoeveelheid per omdoos 33 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...