Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-SX-MM Compatibel MM LC 550m 10 stuks (GLCSXMM10PST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 462,00
excl. BTW € 559,02 incl. BTW
Partnummer:

GLCSXMM10PST

EAN: 0065030864312 Beschikbaarheid: Nog 20 beschikbaar
Omschrijving

Gb Fiber SFP - Cisco Compatible- 10 Pack

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Gigabit Fiber SFP Transceiver Module Cisco GLC-SX-MM Compatibel MM LC 550m 10 stuks. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Zink staal, Mean time between failures (MTBF): 3381761 uur. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal producten inbegrepen: 10 stuk(s), Breedte verpakking: 124 mm, Diepte verpakking: 181 mm

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

De GLCSXMM10PST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-SX-MM compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. Technische specificaties: Golflengte: 850 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 550 m MTBF: 3.381.761 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Nee Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-SX-MM
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type SX
Fibre channel-poorten 1
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Duurzaamheidscertificaten CE, RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig, Half
Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Zink staal
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Nee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 3381761 uur
Kleur van het product Zilver
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 12 mm
Gewicht verpakking 214 g
Breedte verpakking 124 mm
Diepte verpakking 181 mm
Hoogte verpakking 36 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 10 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 348 mm
Lengte omdoos 417 mm
Hoogte van de omdoos 355 mm
Hoeveelheid per omdoos 50 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...