Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX 10 stuks (J4859C10PKST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 391,00
excl. BTW € 473,11 incl. BTW
Partnummer:

J4859C10PKST

EAN: 0065030865302 Beschikbaarheid: Nog slechts 7 beschikbaar!
Omschrijving

Gb Fiber SFP - HP J4859C Comp. 10 Pack

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX 10 stuks. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3092408 uur. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal producten inbegrepen: 10 stuk(s), Breedte verpakking: 182 mm, Diepte verpakking: 125 mm

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De J4859C10PKST is een pakket met tien van onze HP J4859C compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode / multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 3.092.408 uur Stroomverbruik: Minder dan 1 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met HP J4859C
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type LX
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Hot-swap Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 3092408 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 30 - 75 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht 171 g
Gewicht verpakking 227 g
Breedte verpakking 182 mm
Diepte verpakking 125 mm
Hoogte verpakking 37 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 10 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 355 mm
Lengte omdoos 417 mm
Hoogte van de omdoos 345 mm
Hoeveelheid per omdoos 50 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos 50 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...