Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR (J9151AST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 400,00
excl. BTW € 484,00 incl. BTW
Partnummer:

J9151AST

EAN: 0065030865272 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

10 Gb Fiber SFP+ - HP J9151A Compatible

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 2104865 uur. Stroomverbruik (typisch): 1,2 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 58 mm, Diepte verpakking: 45 mm

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De J9151AST is een HP J9151A compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-LR conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. Technische specificaties: Golflengte: 1310 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 2.104.865 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met HP J9151A
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
SFP transceiver type LR
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Hot-swap Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 2104865 uur
Kleur van het product Zilver
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LR

Energie

Stroomverbruik 1,2 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 30 - 75 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht 23 g
Gewicht verpakking 51 g
Breedte verpakking 58 mm
Diepte verpakking 45 mm
Hoogte verpakking 16 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UL
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 208 mm
Lengte omdoos 300 mm
Hoogte van de omdoos 249 mm
Hoeveelheid per omdoos 36 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...