Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m (MASFP1GBSXST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 75,00
excl. BTW € 90,75 incl. BTW
Partnummer:

MASFP1GBSXST

EAN: 0065030868655 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3381761 uur. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 119 mm, Diepte verpakking: 94 mm

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

De MASFP1GBSXST is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (1000 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. Technische specificaties: Golflengte: 850nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 550 m MTBF: 1.967.709 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type SX
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Hot-swap Ja
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Land van herkomst China
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 3381761 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,7 mm
Diepte 56,6 mm
Hoogte 12,5 mm
Gewicht 14 g
Gewicht verpakking 42 g
Breedte verpakking 119 mm
Diepte verpakking 94 mm
Hoogte verpakking 33 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 257 mm
Lengte omdoos 305 mm
Hoogte van de omdoos 200 mm
Hoeveelheid per omdoos 100 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...