Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart PCIe Intel Chip M/M (PEX10000SRI)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 495,00
excl. BTW € 598,95 incl. BTW
Partnummer:

PEX10000SRI

EAN: 0065030866170 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

1-PORT MM PCIE 10G SFP+ FIBER OPTIC NIC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart PCIe Intel Chip M/M. Intern. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI Express, Interface: Fiber. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 20000 Mbit/s. Kleur van het product: Zwart

Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, high-performance netwerkconnectiviteit, en is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit netwerken via multi-mode glasvezel. De 10G netwerkkaart wordt geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver met een bereik tot 330 m, zodat u snel aan de slag kunt. Profiteer van hogere netwerksnelheden Een toenemend aantal netwerkgebruikers en data-intensieve applicaties, zoals multimedia streaming en de overdracht van grote bestanden, zorgen allemaal voor de behoefte aan meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u profiteren van de hogere snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps en tot 20 Gbps (full duplex) bandbreedte. Inclusief een SFP+ transceiver, gebouwd voor betrouwbare prestaties Voor nog meer gemak wordt deze 1-poorts 10G netwerkkaart geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver. Gebouwd voor betrouwbare prestaties wordt deze 10 GbE SFP+ door StarTech.com vervaardigd om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet ook aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. De 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 330 m. Verbeter uw netwerkmogelijkheden en betrouwbaarheid De 10 gigabit netwerkkaart is uitgerust met de Intel® 82599 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning. De 10G NIC is eenvoudig aan te sluiten via een beschikbare PCI Express-uitbreidingssleuf, en voldoet aan PCIe Rev. 2 x8 (of hoger). De netwerkkaart is uitgerust met een standard-profile-steun, terwijl een low-profile-steun wordt meegeleverd voor veelzijdige installatie. De PEX10000SRI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Zwart
Kleur van het product Zwart
Component voor PC

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI Express
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 1

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 20000 Mbit/s
Full duplex Ja
Overdrachtssnelheid (max) 20000 Mbit/s

Netwerk

Chipset Intel® 82599
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3x
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Datastroombeheer Ja
VLAN-tagging Ja
Jumbo frames 15000

Prestatie

Ondersteunt Windows Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64
Ondersteunt Linux Ja
Ondersteunde server operating systems Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2,Windows Server 2016,Windows Server 2019

Minimale systeemeisen

Aanbevolen gebruik PC

Gewicht en omvang

Breedte 18 mm
Diepte 135 mm
Hoogte 120 mm
Gewicht 116 g
Gewicht verpakking 194 g
Breedte verpakking 143 mm
Diepte verpakking 170 mm
Hoogte verpakking 30 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, REACH
RoHS compliance Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 5 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent

Inhoud van de verpakking

Snelstartgids Ja
Montagebeugels meegeleverd Ja
Snelle installatiehandleiding Ja
Low-profile bracket Ja

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...