Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart PCIe Intel Chip M/M (PEX10000SRI)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 337,00
excl. BTW € 407,77 incl. BTW
Partnummer:

PEX10000SRI

Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

1-PORT MM PCIE 10G SFP+ FIBER OPTIC NIC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart PCIe Intel Chip M/M. Intern, Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 20000 Mbit/s. Kleur van het product: Zwart

Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, high-performance netwerkconnectiviteit, en is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit netwerken via multi-mode glasvezel. De 10G netwerkkaart wordt geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver met een bereik tot 330 m, zodat u snel aan de slag kunt.

Profiteer van hogere netwerksnelheden
Een toenemend aantal netwerkgebruikers en data-intensieve applicaties, zoals multimedia streaming en de overdracht van grote bestanden, zorgen allemaal voor de behoefte aan meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u profiteren van de hogere snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps en tot 20 Gbps (full duplex) bandbreedte.

Inclusief een SFP+ transceiver, gebouwd voor betrouwbare prestaties
Voor nog meer gemak wordt deze 1-poorts 10G netwerkkaart geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver. Gebouwd voor betrouwbare prestaties wordt deze 10 GbE SFP+ door StarTech.com vervaardigd om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet ook aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. De 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 330 m.

Verbeter uw netwerkmogelijkheden en betrouwbaarheid
De 10 gigabit netwerkkaart is uitgerust met de Intel® 82599 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning.

De 10G NIC is eenvoudig aan te sluiten via een beschikbare PCI Express-uitbreidingssleuf, en voldoet aan PCIe Rev. 2 x8 (of hoger). De netwerkkaart is uitgerust met een standard-profile-steun, terwijl een low-profile-steun wordt meegeleverd voor veelzijdige installatie.

De PEX10000SRI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Kleur van het product Zwart
Kleur van het product Zwart

Poorten & interfaces

Verbindingstechnologie Niet draadloos
Hostinterface PCI-E
Interface Fiber
Intern Ja
Vezel-optische connector SFP+
Fibre channel-poorten 1

Bandbreedte

Overdrachtssnelheid (max) 20000 Mbit/s
Full duplex Ja
Overdrachtssnelheid (max) 20000 Mbit/s

Netwerk

Chipset Intel 82599
Netwerkstandaard IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3x
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Datastroombeheer Ja
VLAN-tagging Ja
Jumbo frames 15000

data storage devices

Ondersteunt Windows Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64
Ondersteunt Linux Ja
Ondersteunde server operating systems Windows Server 2008 R2,Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2

Gewicht en omvang

Breedte 18 mm
Diepte 135 mm
Hoogte 120 mm
Gewicht 116 g
Gewicht pakket 194 g
Breedte van de verpakking 170 mm
Diepte van de verpakking 142 mm
Hoogte van de verpakking 30 mm

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 5 - 50 °C
Temperatuur bij opslag -20 - 60 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 20 - 80 procent

Inhoud van de verpakking

Snelstartgids Ja
Low-profile bracket Ja

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over StarTech.com 1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart PCIe Intel Chip M/M.
  Bezig met laden...