Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 40GBASE-LR4 (QSFP40LR4ST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.581,00
excl. BTW € 1.913,01 incl. BTW
Partnummer:

QSFP40LR4ST

EAN: 0065030873345 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver - SM LC

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 32,94 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 40GBASE-LR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1489426 uur. Stroomverbruik (typisch): 2,5 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 72 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 117 mm

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

De QSFP40LR4ST is een MSA-conforme QSFP+ glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 40GBASE-LR4 compatibele MSA switches en routers. De QSFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1270 nm tot 1330 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 40 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km MTBF: 1.489.426 uur Stroomverbruik: Minder dan 2,5 W DDM: Ja Deze QSFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Biedt betrouwbare 40 GbE verbindingen voor 40GBASE-LR4 conforme netwerken
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Voldoet aan Multi-Source Agreement  (MSA) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ba
SFP transceiver type LR4
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 10000 m
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Tx-golflengte (max) 1330 nm
Tx-golflengte (min) 1270 nm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Nee
Mean time between failures (MTBF) 1489426 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LR4

Energie

Stroomverbruik 2,5 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 18,4 mm
Diepte 72 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht 40 g
Gewicht verpakking 76 g
Breedte verpakking 92 mm
Diepte verpakking 117 mm
Hoogte verpakking 32 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR, REACH
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 250 mm
Lengte omdoos 300 mm
Hoogte van de omdoos 200 mm
Hoeveelheid per omdoos 36 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos 36 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...