Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 40GBASE-SR4 (QSFP40SR4ST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 394,00
excl. BTW € 476,74 incl. BTW
Partnummer:

QSFP40SR4ST

EAN: 0065030873567 Beschikbaarheid: Nog 2 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

MSA Compliant 40GBase-SR4 QSFP+ - MPO MM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 40GBASE-SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1489426 uur. Stroomverbruik (typisch): 0,7 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 72 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm

40 Gbps | Multi Mode glasvezel | MPO | 150 m | levenslange garantie

De QSFP40SR4ST is een MSA-conforme QSFP+ glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 40GBASE-SR4 compatibele MSA switches en routers. De QSFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 150 m en levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 850 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 40 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: MPO connector Maximale overdrachtsafstand: 150 m MTBF: 1.489.426 uur Stroomverbruik: Minder dan 0,7 W DDM: Ja Deze QSFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Biedt betrouwbare 40 GbE verbindingen voor 40GBASE-SR4 conforme netwerken
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector MPO
Netwerkstandaard IEEE 802.3ba
SFP transceiver type SR4
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 150 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 1489426 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR4

Energie

Stroomverbruik 0,7 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 18,4 mm
Diepte 72 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht 34 g
Gewicht verpakking 62 g
Breedte verpakking 90 mm
Diepte verpakking 120 mm
Hoogte verpakking 30 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 270 mm
Lengte omdoos 340 mm
Hoogte van de omdoos 330 mm
Hoeveelheid per omdoos 60 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos 60 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...