Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-BX (SFP1000BXDST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 114,00
excl. BTW € 137,94 incl. BTW
Partnummer:

SFP1000BXDST

EAN: 0065030873505 Beschikbaarheid: Nog slechts 5 beschikbaar!
Omschrijving

MSA Compliant 1000Base-BX SFP Downstream

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-BX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 116 mm

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

The SFP1000BXDST is een MSA-conforme downstream SFP glasvezel transceiver die kan worden gecombineerd met StarTech.com's SFP1000BXUST. Ze zijn ontworpen, geprogrammeerd en getest voor gebruik met 1000BASE-BX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1490nmTx/1310nmRx Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km Stroomverbruik: Minder dan 1 W DDM: Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Biedt betrouwbare 1 GbE verbindingen voor 1000BASE-BX conforme netwerken
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
SFP transceiver type BX
Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 10000 m
Soort kabel Vezel-optiek
Rx vermogen (min) 1310 dBmW
Duplex systeem Volledig
Tx vermogen (min) 1490 dBmW
Golflengtemultiplexing (WDM) Ja
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm BX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 14 mm
Diepte 57 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht 19 g
Gewicht verpakking 48 g
Breedte verpakking 92 mm
Diepte verpakking 116 mm
Hoogte verpakking 34 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 198 mm
Lengte omdoos 304 mm
Hoogte van de omdoos 164 mm
Hoeveelheid per omdoos 20 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos 20 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...