Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-BX (SFP100BBXUST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 146,00
excl. BTW € 176,66 incl. BTW
Partnummer:

SFP100BBXUST

EAN: 0065030873512 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

MSA Compliant 100Base-BX SFP (Upstream)

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-BX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Stroomverbruik (typisch): 1 W. Breedte: 16 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 11 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 117 mm

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

De SFP100BBXUST is een MSA-conforme upstream SFP glasvezel transceiver die kan worden gecombineerd met StarTech.com's SFP100BBXDST. Ze zijn ontworpen, geprogrammeerd en getest voor gebruik met 100BASE-BX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1310nmTx/1550nmRx Maximale dataoverdrachtssnelheid: 155 Mbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 10 km Stroomverbruik: Minder dan 1 W DDM: Ja Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Biedt betrouwbare 100 Mbps (upstream) verbindingen voor 100Base-BX conforme netwerken
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP
Overdrachtssnelheid (max) 155 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3u
SFP transceiver type BX
Overdrachtssnelheid (max) 155 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 10000 m
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig, Half
Golflengtemultiplexing (WDM) Ja
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Tx-golflengte (min) 1310 nm
Rx-golflengte (min) 1550 nm
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm BX

Energie

Stroomverbruik 1 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 16 mm
Diepte 60 mm
Hoogte 11 mm
Gewicht 18 g
Gewicht verpakking 47 g
Breedte verpakking 92 mm
Diepte verpakking 117 mm
Hoogte verpakking 30 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 193 mm
Lengte omdoos 307 mm
Hoogte van de omdoos 162 mm
Hoeveelheid per omdoos 20 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos 20 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...