Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-ZR (SFP10GBZRST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 1.525,00
excl. BTW € 1.845,25 incl. BTW
Partnummer:

SFP10GBZRST

EAN: 0065030873369 Beschikbaarheid: Niet op voorraad
Omschrijving

MSA Compliant 10GBase-ZR SFP+ - SM 80 km

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 31,78 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-ZR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Stroomverbruik (typisch): 1,6 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 115 mm

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 80 km | Levenslange garantie

De SFP10GBZRST is een MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 10GBASE-ZR compatibele MSA switches en routers. De SFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 80 km en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels. Technische specificaties: Golflengte: 1550 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: Single-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 80 km Stroomverbruik: Minder dan 1,6 W DDM: Ja Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Biedt betrouwbare 10 GbE verbindingen voor 10GBASE-ZR conforme netwerken
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
SFP transceiver type ZR
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 80000 m
Golflengte 1550 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm ZR

Energie

Stroomverbruik 1,6 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,9 mm
Diepte 58,4 mm
Hoogte 12,6 mm
Gewicht 24 g
Gewicht verpakking 54 g
Breedte verpakking 90 mm
Diepte verpakking 115 mm
Hoogte verpakking 30 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 315 mm
Lengte omdoos 400 mm
Hoogte van de omdoos 318 mm
Hoeveelheid per omdoos 80 stuk(s)
Hoeveelheid per omdoos 80 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...