Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m (SFP10GSRSST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 250,00
excl. BTW € 302,50 incl. BTW
Partnummer:

SFP10GSRSST

EAN: 0065030868594 Beschikbaarheid: Nog 12 beschikbaar
Omschrijving

Cisco SFP-10G-SR-S 10GBase-SR SFP+ - MM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1967709 uur. Stroomverbruik (typisch): 1,3 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 92 mm

Deze StarTech.com 10 gigabit SFP+ is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige glasvezeltransceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. Deze 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 300 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie. Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties Deze 10 GbE SFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten. Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken Deze 10 gigabit multi-mode SFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco SFP-10G-SR-S SFP+ transceiver. De StarTech.com SFP+ is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met HP of andere belangrijke merken netwerkapparatuur. U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP+ producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. Comfortabel en schaalbaar Deze glasvezel SFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 10 gigabit netwerkapparaten. Ideaal voor gebruik in Cisco-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De multi-mode glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM), een maximumafstand van 300 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 10 Gbps. U kunt vertrouwen op SFP10GSRSST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
SFP transceiver type SR
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Land van herkomst China
Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 1967709 uur
Kleur van het product Zilver
Merkcompatibiliteit Cisco
SFP transceiver type Vezel-optiek
Fiber ethernet cabling technologie 10GBASE-SR
SFP-zendernorm SR

Energie

Stroomverbruik 1,3 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,9 mm
Diepte 58,4 mm
Hoogte 13 mm
Gewicht 19 g
Gewicht verpakking 47 g
Breedte verpakking 118 mm
Diepte verpakking 92 mm
Hoogte verpakking 33 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR, REACH
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 255 mm
Lengte omdoos 310 mm
Hoogte van de omdoos 200 mm
Hoeveelheid per omdoos 36 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...