Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR (SFP10GSRXST)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 285,00
excl. BTW € 344,85 incl. BTW
Partnummer:

SFP10GSRXST

EAN: 0065030869256 Beschikbaarheid: Nog slechts 4 beschikbaar!
Omschrijving

Cisco SFP-10G-SR-X 10GBase-SR SFP+ - MM

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

StarTech.com Cisco SFP-10G-SR-X compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1967709 uur. Stroomverbruik (typisch): 1,3 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 119 mm, Diepte verpakking: 93 mm

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

De SFP10GSRXST is een Cisco SFP-10G-SR-X compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een afstand tot 300 m. Technische specificaties: Golflengte: 850 nm Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps Type: Multi-mode glasvezel Verbindingstype: LC connector Maximale overdrachtsafstand: 300 m MTBF: 1.967.709 uur Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. StarTech.com SFP's Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

The StarTech.com Advantage

- Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR-X
- StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
- Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
SFP transceiver type SR
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s

Technische details

Full duplex Ja
Duurzaamheidscertificaten RoHS

Prestatie

Hot-swap Ja
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Duplex systeem Volledig
Land van herkomst China
Golflengtemultiplexing (WDM) Nee
Kleur van het product Zilver
Materiaal behuizing Aluminium
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Mean time between failures (MTBF) 1967709 uur
Kleur van het product Zilver
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm SR

Energie

Stroomverbruik 1,3 W

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 13,9 mm
Diepte 58,4 mm
Hoogte 12,6 mm
Gewicht 22 g
Gewicht verpakking 50 g
Breedte verpakking 119 mm
Diepte verpakking 93 mm
Hoogte verpakking 32 mm

Certificaten

Certificering CE, FCC, UR
RoHS compliance Ja

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Logistieke gegevens

Breedte van de omdoos 365 mm
Lengte omdoos 405 mm
Hoogte van de omdoos 350 mm
Hoeveelheid per omdoos 100 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...