Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Trendnet TFC-PGSFP netwerk media converter 2000 Mbit/s Zwart (TFC-PGSFP)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 86,00
excl. BTW € 104,06 incl. BTW
Partnummer:

TFC-PGSFP

EAN: 0710931504743 Beschikbaarheid: Nog 3 beschikbaar (bel voor reservering)
Omschrijving

TFC-PGSFP, 1x SFP, PoE+, IEEE 802.3/u/ab/z/af/at, 102x75x23 mm

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Trendnet TFC-PGSFP. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T, Converter output interface: 100Base-LX,100Base-SX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 2,6 W. Breedte: 102 mm, Diepte: 75 mm, Hoogte: 23 mm

- 1 x 100/1000BASE-T PoE input port
- 1 x 100/1000BASE-SX/LX SFP slot
- PoE Powered – no power adapter is required
- SFP slot accommodates multimode or single-mode modules
- Supports Link Fault Pass-Through (LFPT)
- Jumbo Frame (9KB) Support

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Ontwerp

Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Kleur van het product Zwart

Netwerk

Converter input interface 10Base-T,100Base-T
Vezel-optische connector SFP
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z
Converter output interface 100Base-LX,100Base-SX,1000Base-LX,1000Base-SX
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Duplex systeem Volledig
Jumbo Frames ondersteuning Ja
Jumbo frames 9000
Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Fibre channel-poorten 1
Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten 1

Energie

Power over Ethernet (PoE) Ja
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget 2,6 W

Inhoud van de verpakking

Snelle installatiehandleiding Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 90 procent

Certificaten

Certificering CE, FCC

Gewicht en omvang

Breedte 102 mm
Diepte 75 mm
Hoogte 23 mm
Gewicht 200 g

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...