Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur (UOC-3)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

€ 16,00
excl. BTW € 19,36 incl. BTW
Partnummer:

UOC-3

EAN: 0817882020459 Beschikbaarheid: Ruim op voorraad
Omschrijving

Ubiquiti UniFi ODN Cable MM LC-LC 3,0m

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Productinformatie

Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m. Lengte snoer: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Geslacht connector: Male connector / Male connector, Kleur kabel: Aqua-kleur

Multimode fiber cable with LC connectors.

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

data storage devices

Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Kleur kabel Aqua-kleur
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Soort stekkers Mannelijk/Mannelijk
Geslacht connector Male connector / Male connector
Lengte snoer 3 m
Type glasvezel OM3
Ethernet interface type 10 Gigabit Ethernet
Ondersteunde golflengten 850,1310 nm

Verpakking

Aantal 1

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over Ubiquiti Networks UniFi ODN 3m Glasvezel kabel OM3 LC Aqua-kleur.
  Bezig met laden...