Xerox 500-vel papierlade voor LM7272
nieuwNog 1 beschikbaar bel voor reservering · nu besteld = maandag verzondenWij lezen 's ochtends ~08:30 de voorraden van onze leveranciers in. Deze kan gedurende de dag door anderen besteld worden (niet alleen onze klanten; ook die van de leveranciers). Hoe later op de dag, hoe groter de kans dat deze (beperkte) voorraad is verkocht. Neem daarom contact op voor zekerheid en/of een reservering.
De Xerox 500-vel papierlade is een uitbreidingsmodule voor de Xerox LM7272 printprocessor. Met deze extra lade vergroot u de papiercapaciteit van het systeem aanzienlijk, zodat er minder vaak papier hoeft te worden bijgevuld. Dat zorgt voor minder onderbrekingen en een hogere productiviteit in drukke werkomgevingen.
Kenmerken
- Extra papierlade met een capaciteit van 500 vel
- Speciaal bedoeld voor gebruik met de Xerox LM7272
- Verhoogt de totale papieropslagcapaciteit van het printsysteem
- Minder vaak papier bijvullen en minder stilstand tijdens het printen
- Eenvoudig toe te voegen als uitbreiding op de bestaande opstelling
- Originele Xerox-accessoire voor een betrouwbare papierinvoer
Toepassing
Deze papierlade is bedoeld voor kantoren en afdelingen met een groot printvolume, waar het systeem regelmatig grote series documenten verwerkt. Wie de Xerox LM7272 intensief gebruikt, houdt met een extra lade meer papier beschikbaar en kan langer doorwerken zonder handmatig bij te vullen. Zo blijft het printproces soepel verlopen en wordt de beschikbare werktijd efficiënter benut.
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten. Meld fout
Vraag mij alles over dit product
Onze assistent antwoordt direct, maar kan zich vergissen. Twijfel je aan een prijs? Check het even bij ons.