Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR (JG661A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 4.733,00
excl. BTW € 5.726,93 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG661A

EAN: 0887758571941 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 98,62 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-LR4

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerkchassis
HPE 10508-V Switch Chassis

HPE 10508-V Switch Chassis

JC611A
€ 6.897,00
Op voorraad
HP 10508 Switch Chassis

HP 10508 Switch Chassis

JC612A
€ 5.875,00
Op voorraad
HPE 12504 AC Switch Chassis

HPE 12504 AC Switch Chassis

JC654A
€ 4.901,00
Op voorraad
HP 10504 SWITCH CHASSIS

HP 10504 SWITCH CHASSIS

JC613A
€ 4.304,00
Op voorraad
HP A7503 SWITCH CHASSIS

HP A7503 SWITCH CHASSIS

JD240B
€ 2.476,00
Op voorraad
Netwerk-switches
HP 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch

HP 5900AF-48XG-4QSFP+ Switch

JC772A

Normaal: € 13.379,00

Actieprijs € 7.124,00

Op voorraad
HP 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch

HP 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch

JG336A

Normaal: € 13.379,00

Actieprijs € 7.124,00

Op voorraad
HP 7503 Swch w/48p GT 2p 10G 384Gbps MPu

HP 7503 Swch w/48p GT 2p 10G 384Gbps MPu

JG507A
€ 10.386,00
Op voorraad
HP 7506 Swch w/96p GT 2p 10G 384Gbps MPU

HP 7506 Swch w/96p GT 2p 10G 384Gbps MPU

JG508A
€ 13.226,00
Op voorraad
HP 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch

HP 5900AF-48G-4XG-2QSFP+ Switch

JG510A

Normaal: € 5.091,00

Actieprijs € 2.568,00

Op voorraad
HP FF 5930-32QSFP+ Switch

HP FF 5930-32QSFP+ Switch

JG726A
€ 21.367,00
Op voorraad
HP FF 5900CP-48XG-4QSFP+ Switch

HP FF 5900CP-48XG-4QSFP+ Switch

JG838A

Normaal: € 18.381,00

Actieprijs € 9.354,00

Op voorraad
HP FF 5700-48G-4XG-2QSFP+ Switch

HP FF 5700-48G-4XG-2QSFP+ Switch

JG894A

Normaal: € 4.763,00

Actieprijs € 2.444,00

Op voorraad
HP FF 5700-40XG-2QSFP+ Switch

HP FF 5700-40XG-2QSFP+ Switch

JG896A

Normaal: € 5.777,00

Actieprijs € 3.006,00

Op voorraad
HP FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ Switch

HP FF 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ Switch

JG898A

Normaal: € 6.640,00

Actieprijs € 3.438,00

Op voorraad
HP 12508 AC Switch Chassis

HP 12508 AC Switch Chassis

JF431C
€ 8.226,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR.
  Bezig met laden...