Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina
€ 996,00
korting!
HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR (JG661A)

HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR (JG661A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

Normale prijs: € 3.283,00

Actieprijs € 2.287,00

excl. BTW (€ 2.767,27 incl. BTW)
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JG661A

EAN: 0887758571941 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten
Liever leasen?

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LR
Bekabelingstechnologie 40GBASE-LR4

data storage devices

Hot-plug ondersteuning Ja
Auto MDI/MDI-X Ja
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Soort kabel Vezel-optiek
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja

Eisen aan de omgeving

Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

Netwerk-switches
HP 12508 AC Switch Chassis

HP 12508 AC Switch Chassis

JF431C
€ 8.177,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5900AF 48XG 4QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5900AF 48XG 4QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Grijs

JC772A
€ 6.922,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5900AF 48G 4XG 2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5900AF 48G 4XG 2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Grijs

JG510A
€ 2.627,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7503 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7503 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG507A
€ 10.158,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 7506 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 7506 Beheerde netwerkswitch Power over Ethernet (PoE) Zwart

JG508A
€ 12.935,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5900AF-48XGT-4QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5900AF-48XGT-4QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart

JG336A

Normale prijs: € 6.767,00

Actieprijs € 5.823,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5930-32QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5930-32QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart

JG726A
€ 10.855,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5700-48G-4XG-2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5700-48G-4XG-2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Zwart

JG894A

Normale prijs: € 2.424,00

Actieprijs € 1.552,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 None 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 None 1U Zwart

JG896A
€ 3.024,00
Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Zwart

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 10G Ethernet (100/1000/10000) 1U Zwart

JG898A

Normale prijs: € 3.398,00

Actieprijs € 3.214,00

Op voorraad
Hewlett Packard Enterprise 5900CP-48XG-4QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart

Hewlett Packard Enterprise 5900CP-48XG-4QSFP+ Beheerde netwerkswitch L3 Zwart

JG838A
€ 9.297,00
Op voorraad
Netwerkchassis
HP 10504 SWITCH CHASSIS

HP 10504 SWITCH CHASSIS

JC613A
€ 4.553,00
Op voorraad
HPE 10508-V Switch Chassis

HPE 10508-V Switch Chassis

JC611A
€ 7.586,00
Op voorraad
HP 10508 Switch Chassis

HP 10508 Switch Chassis

JC612A
€ 6.463,00
Op voorraad
HPE 12504 AC Switch Chassis

HPE 12504 AC Switch Chassis

JC654A
€ 5.195,00
Op voorraad
HP A7503 SWITCH CHASSIS

HP A7503 SWITCH CHASSIS

JD240B
€ 2.652,00
Op voorraad

FAQ

Er zijn nog geen vragen gesteld over HP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR.
  Bezig met laden...