Winkelwagen - € 0,00

U heeft geen items in uw winkelwagen.

Terug naar vorige pagina

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ (JL286A)

Schrijf de eerste review over dit product en win een coupon van € 100,-!

HP Gold Partner
€ 4.229,00
excl. BTW € 5.117,09 incl. BTW
(Laagste Prijsgarantie?)
Partnummer:

JL286A

EAN: 0190017042879 Beschikbaarheid: Bel of chat voor info
Omschrijving

HPE X140 40G QSFP+ LC LR4L 2KM SM XCVR

Bestel Nu >>
Toon in vergelijking
Toevoegen aan favorieten

Liever leasen? Dit kan al vanaf € 88,12 per maand.

Kies uw leasetermijn: maanden

Productinformatie

Hewlett Packard Enterprise X140 40G QSFP+ LC LR4L 2km SM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Gewicht: 180 g. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)

Disclaimer
Beat-it.nl is niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de documentatie van producten.

Specificaties

Netwerk

Soort aansluiting QSFP+
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
Vezel-optische connector LC
SFP transceiver type LR4
Bekabelingstechnologie 40GBase-LR4L
Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s

Prestatie

Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 2000 m
Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
SFP transceiver type Vezel-optiek
SFP-zendernorm LR4

Gewicht en omvang

Gewicht 180 g

Certificaten

Certificering MSA

Inhoud van de verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde klanten van Beat-it.nl kunnen een review schrijven. U kunt zich hier inloggen of uzelf als klant registreren.

  Bezig met laden...